27.01.20

Jõelähtme Vallavolikogu 9. Koosseis

Nimi

Telefon

e-post

Esimees Väino Haab 5110 968 vaino.haab@joelahtme.ee
Aseesimees Arno Kannike 5064 601 arno.kannike@joelahtme.ee

Allar-Reinhold Veelmaa

 

allar.veelmaa@joelahtme.ee

Andrus Sepp - asendusliige 5168 787 andrus.sepp@joelahtme.ee

Anneli Raudlam

58 141 313

anneli.raudlam@joelahtme.ee

Ester Sassi - asendusliige

5237 152

ester.sassi@joelahtme.ee

Mati Pärnamägi - asendusliige

50 451 85

mati.parnamagi@joelahtme.ee

Ranele Raudsoo - asendusliige 58 026 567 ranele.raudsoo@joelahtme.ee

Kalev Tulits

5086 607

kalev.tulits@joelahtme.ee

Kai Rimmel - asendusliige

  kai.rimmel@joelahtme.ee

Robert Antropov

 

robert.antropov@joelahtme.ee

Merike Metstak 5278 870 merike.metstak@joelahtme.ee

Tiia Välk

56 698 710

tiia.valk@joelahtme.ee

Toomas Laanejõe

5090 518

toomas.laanejoe@joelahtme.ee

Tõnis Tuuder

5161 357

tonis.tuuder@joelahtme.ee

Tõnu Vaher

5651 525

tonu.vaher@joelahtme.ee

Veljo Haavel - asendusliige 5066 807 veljo.haavel@joelahtme.ee

Volikogu osavõtu statistika

 

Jõelähtme Vallavolikogu 2020. a istungite toimumise ajakava
 
  • 16.01.2020
  • 13.02.2020
  • 12.03.2020
  • 16.04.2020
  • 14.05.2020
  • 18.06.2020
  • 13.08.2020
  • 17.09.2020
  • 15.10.2020
  • 12.11.2020
  • 17.12.2020