Jõelähtme Vallavalitsus asub Harju maakond, Jõelähtme vald, Jõelähtme küla, Postijaama tee 7, 74202.

Telefon: 605 4887

Mobiil: 5301 2223

E-post: kantselei@joelahtme.ee

 

Kodanike vastuvõtuajad Jõelähtme vallavalitsuses alates 01.01.2011

  • Vallavanem: neljapäev 13.00–16.00; eelregistreerimine tel. 605 4887
  • Kantselei: esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev 08.00–17.00; reede 08.00–14.00

Teised vallavalitsuse ametnikud: teisipäev 08.0013.00, kolmapäev 13.0017.00.

  • Kassa on avatud: esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev 08.00–17.00; reede 08.00–14.00

1.2. Riigipühadele (01. jaanuar, 24. veebruar, suur reede, 01. mai, 23.–24. juuni, 20. august, 24.–26. detsember) eelneval tööpäeval lõpeb tööpäev kell 14.00. Kui 31. detsember langeb tööpäevale, siis on nimetatud päev töötajatele puhkepäev.

 

Vaata asukohta kaardil siit

 


Jõelähtme Vallavalitsuse IBAN kontonumbrid:

 

SEB Pank IBAN: EE181010002018903006

Swedbank IBAN: EE432200221012002639

Luminor IBAN: EE391700017003270406

 

Jõelähtme vallavalitsuse registrikood: 75025973

Vallavalitsus

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Vallavanem

Andrus Umboja

6054 887
5150 007

andrus.umboja@joelahtme.ee

Abivallavanem,

palgaline vallavalitsuse liige

Priit Põldma

6054 882

priit.poldma@joelahtme.ee

Abivallavanem,

palgaline vallavalitsuse liige

Art Kuum 6054 868 art.kuum@joelahtme.ee
Vallavalitsuse liige Riimas Ukanis 50 11 907 riimas.ukanis@joelahtme.ee
Vallavalitsuse liige Mart Sepp 50 12 675 mart.sepp@joelahtme.ee
Vallavalitsuse liige Jüri Paavel 56 465 761 juri.paavel@joelahtme.ee

 

Kantselei

Ametikoht / ametijuhend

Nimi / haridus

Telefon

E-post

Vallasekretär

Leho Kure

6 054 887

leho.kure@joelahtme.ee

Vallasekretäri abi

Maire Kivistu

6 054 884

maire.kivistu@joelahtme.ee

Jurist Ametikoht täitmata    

Juristi abi

Ametikoht täitmata

 

 

Järelevalveametnik

Sergei Dõmša

6 054 878

sergei.domsa@joelahtme.ee

Kantselei spetsialist

Elo Pajo

6 054 888

elo.pajo@joelahtme.ee

Infoturbejuht

Mihkel Toomse

55 527 312
6 054 866

mihkel.toomse@joelahtme.ee

IT-juht

Kalev Algo

56 697 504
6 054 866

kalev.algo@joelahtme.ee

Sekretär

Piret Reinmart

6 054 887

piret.reinmart@joelahtme.ee

 

Finantsosakond