Sotsiaalkindlustusameti infoflaier kojukannet saavatele inimestele

Alates homsest (27. märtsist) saadab sotsiaalkindlustusamet kõigile pensioni ja toetuste kojukannet saavatele inimestele postkastidesse infoflaierid.

🔹Flaieris on info, kuidas võtta kirjakandjalt raha turvaliselt vastu ning soovitus kanda võimalusel enda raha arvelduskontole.

🔹Sotsiaalkindlustusameti makstavaid hüvitisi ja toetusi makstakse tavapärasel viisil. Kõik, kellele laekuvad hüvitised ja toetused arvelduskontole, saavad need ka edaspidi arvelduskontole. Neile, kellele on pensioni või toetuse koju toonud Omniva kirjakandja, tuuakse raha koju ka edaspidi.

🔹Kui inimene soovib tänases eriolukorras saada hüvitist kojukande asemel arvelduskontole, siis seda saab mugavalt teha sotsiaalkindlustusameti iseteeninduses aadressil iseteenindus.sotsiaalkindlustusamet.ee, kuhu tuleb lisada arvelduskonto number.
Oma soovist saab märku anda ka kirjutades aadressile info@sotsiaalkindlustusamet.ee või helistades sotsiaalkindlustusameti infotelefonile 612 1360.