Kostivere korteri enampakkumine

20.06.2019 korraldusega nr 494 kuulutas Jõelähtme Vallavalitsus välja kirjaliku enampakkumise Kostivere alevik, Liukivi 3-26 asuva korteriomandi võõrandamiseks alljärgnevatel tingimustel:

1. Võõrandada avaliku kirjaliku enampakkumise korras korteriomand asukohaga Jõelähtme vald, Kostivere alevik, Liukivi 3-26 (registriosa nr 8132702, eluruum nr 26, üldpind 46,60 m², mõtteline osa kinnisasjast 466/30410, 100% elamumaa). Korteriomandi avaliku kirjaliku enampakkumise korras võõrandamise ostu-müügi alghinnaks on 45000,00 (nelikümmend viis tuhat) eurot.
  2. Kirjalikud pakkumised tuleb esitada paberkandjal postiaadressile Postijaama tee 7, Jõelähtme küla, Jõelähtme vald, Harjumaa.
  3. Kirjalike pakkumiste esitamise tähtajaks on 19.08.2019 kell 12:00, pakkumiste avamise ajaks 21.08.2019 kell 11:30 ja pakkumiste avamise asukohaks Jõelähtme Vallavalitsuse volikogu saal, aadressil Postijaama tee 7, Jõelähtme küla, Jõelähtme vald, Harjumaa.
  4. Enampakkumisest ei või osa võtta isiklikult või esindaja kaudu enampakkumise läbiviimisega seotud isikud, nende abikaasad ning otseliinis sugulased ja maksuvõlglased ja isikud kellel on valla ees täitmata võlaõiguslikest lepingutest tulenevad rahalised kohustused.
  5. Hiljemalt korteriomandi ostu-müügi lepingu sõlmimise hetkeks peab korteriomandi ostu-müügi hind olema laekunud Jõelähtme Vallavalitsuse arveldusarvele või vallavalitsuse poolt määratud notari deposiiti.
  6. Enampakkumisel osalejad on oma pakkumisega seotud alates pakkumise tegemisest kuni enampakkumiste tulemuste kinnitamiseni. Isik või isikud, kelle kasuks enampakkumise tulemused kinnitatakse, on oma pakkumisega seotud kuni korteriomandi ostu-müügi ja asjaõiguslepingu sõlmimiseni.
  7. Korteriomandi enampakkumise tulemuste kinnitamise osas teeb Jõelähtme Vallavalitsus otsuse pakkumiste esitamise tähtajast kümne (10) tööpäeva jooksul.
  8. Korteriomandi ostu-müügi ja omandiõiguse üleandmise asjaõigusleping sõlmitakse ühe (1) kuu jooksul alates enampakkumise tulemuste kinnitamisest Jõelähtme Vallavalitsuse poolt.
  9. Korteriomandi enampakkumisel esitatava ostupakkumise tagatisraha suuruseks on 2250 (kaks tuhat kakssada viiskümmend) eurot. Tagatisraha tuleb tasuda Jõelähtme Vallavalitsuse arveldusarvele nr EE181010002018903006 SEB Pangas või arveldusarvele nr EE432200221012002639 Swedbank´is või arveldusarvele nr EE391700017003270406 Luminor Pangas hiljemalt enampakkumise esitamise tähtajaks. Enampakkumisel osalejale, kes ei osutunud enampakkumise võitjaks, tagastatakse tasutud tagatisraha enampakkumise tulemuste kinnitamisest kolme (3) tööpäeva jooksul. Enampakkumise võitnud osalejale tagatisraha ei tagastata ning see arvestatakse ettemaksuna tasumisele kuuluva korteriomandi ostu-müügi hinna sisse.
  10. Juhul, kui enampakkumise võitja ei sõlmi enampakkumise tulemuste kinnitamisest ühe (1) kuu jooksul korteriomandi ostu-müügi lepingut või ei ole tasunud punkti 5 kohaselt korteriomandi ostu-müügi hinda, tunnistatakse enampakkumine nurjunuks ning enampakkumise võitjale tagatisraha ei tagastata.
  11. Kirjalik enampakkumine ja sellele lisatud dokumendid peavad olema vormistatud eesti keeles.
  12. Korteriomandi enampakkumisel esitatud korteriomandi ostuhinna pakkumine peab olema esitatud eurodes.
  13. Korteriomandi ostu-müügi lepingu sõlmimise kulud, sh. notari tasud ja riigilõivu, tasub täies ulatuses korteriomandi ostja.
  14. Korteriomand antakse korteriomandi ostjale üle korteriomandi ostu-müügi lepingu sõlmimisega.
  15. Korteriomandi avalikul kirjalikul enampakkumisel osalemiseks peab osaleja esitama Jõelähtme Vallavalitsusele paberkandjal nummerdatult ja allakirjastatult alljärgnevad andmed ja dokumendid:
    1. avaldus enampakkumisel osalemiseks;
    2. nõusolek korteriomandi ostmiseks käesolevas korralduses toodud tingimustel;
    3. enampakkumisel osaleja täielik nimi, isikukood või sünniaeg, elukoht ja aadress, kontaktandmed; juriidilise isiku puhul nimi, registrikood, asukoht ja aadress, kontaktandmed;
    4. juriidilisest isikust enampakkumisel osalejal põhikirjakohase pädeva organi otsus enampakkumisel osalemiseks ja korteriomandi pakkumishinna suuruse kohta;
    5. juriidilisest või füüsilisest isikust enampakkumisel osaleja esindaja puhul volikiri;
    6. korteriomandi ostuks pakutav ostuhind sõnade ja numbritega, nende erinevuse korral arvestatakse sõnadega kirjutatud ostuhinna summat;
    7. pakkumise tegemise kuupäev, pakkumise esitaja allkiri;
    8. koopia tagatisraha tasumist tõendavast dokumendist;
    9. korteriomandi ostuhinna pakkumus tuleb esitada kinnises ümbrikus, millel peab olema pakkuja nimi ning aadress. Ümbrik peab olema varustatud tekstiga - "Enampakkumine Liukivi 3-26. Mitte avada enne 21.08.2019 kell 11:30"

Vaata kuulutust city25.ee portaalist siin