24.05.21

Jõelähtme valla õpilasmalev #JÕM2021

MTÜ Jõelähtme Noored koostöös Jõelähtme Vallavalitsusega planeerivad ka sellel aastal õpilasmalevat. Jõelähtme õpilasmalev toimub 14.–22. juuni piirkondlikes rühmades (Loo, Kostivere ja Neeme) ja 28. juuni – 2. juuli piirkondlik malev Kaberneemes ja esimest korda ka välisrühmas. Malevas saab osaleda 13.-19. aastane Jõelähtme valla noor.

Registreerimine malevasse avatakse 3. mail kell 10:00 ja kestab kuni 23. maini kell 23:59.

NB! Malev toimub juhul, kui riigis kehtiv olukord seda lubab.

 

PIIRKONDLIK MALEV JÕELÄHTME VALLAS

Piirkondliku maleva toimumiskohaks on traditsiooniliselt neli erinevat Jõelähtme valla piirkonda: Loo, Kostivere, Neeme ja Kaberneeme. Piirkondlik malev on korraldatud erinevates valla asulates, et noor saaks osa võtta oma kodulähedasest rühmast. Vanusepiirang on 13-19 aastat ja tööpäeva kestvus 4 tundi. Põhilisteks tööülesanneteks on erinevad heakorratööd Jõelähtme valla allasutuste juures ja territooriumitel – riisumine, rohimine, prügi korjamine, lillele istutamine ja kastmine, siseruumide koristamine. Loomulikult kuulub malevapäeva juurde kosutav lõunasöök ja maleva lõpetuseks ka ühistegevused rühmaga.

 

VÄLISRÜHM RANNA RANTŠO LOOMAAED & FARMILOOMADE TURVAKODUS

Esimest korda toimub Jõelähtme valla noortele ka välisrühm, mille asukohaks on Ranna Rantšo loomaaed & Farmiloomade turvakodu, aadress Uue Ankru, Kuke küla, Lääneranna vald, Pärnumaa. Välisrühma on oodatud registreerima eelkõige noored, kes elavad väljaspool valla keskusi, kus korraldatakse juba piirkondlikku malevat. Välisrühma saavad registreerida noored vanuses 15-19 aastat, kuna tööpäevad on pikemad ja tööpäevi sisustavad põhiliselt erinevaid farmitööd – loomade toitmine, talli puhastus jms. Ranna Rantšosse kohale ja tagasi koju tuleb transport  igal malevanoorel ise korraldada. Toitlustus ja majutus on organiseeritud korraldajate poolt kohapeal ning loomulikult ei puudu ka mõnus meelelahutus. 

 

Maleva vahetuse piirkonnad ja registreerimine:

  • 14.06-22.06 Loo vahetus registreerimine lõppenud
  • 14.06-22.06 Kostivere vahetus registreerimine lõppenud
  • 14.06-22-06 Neeme vahetus registreerimine lõppenud
  • 28.06-02.07 Kaberneeme vahetus registreerimine lõppenud
  • 28.06-02.07 välisrühma vahetus registreerimine lõppenud


Tule ja saa väärt töökogemus, uusi oskusi, toredaid elamusi ning sõpru!

 

Oodatud on kõik pakkumised koostööks maleva noortega!

 

LISAINFO
MTÜ Jõelähtme Noored – juhatuse liige Kreete Juurak 56236117 malev@joelahtme.ee

Jõelähtme Vallavalitsus – noorsootöö ja spordispetsialist Liisi Vesselov 53894255, liisi.vesselov@joelahtme.ee

 

Meenutusi eelmistest malevatest