Turismikorraldaja

Jõelähtme Valla Kultuurikeskus kuulutab välja konkursi Jõelähtme valla turismikorraldaja ametikohale.

Ametikohal töötamiseks vajalikud eeldused:

-Haridus: Keskeriharidus (soovitatavalt turunduses ja/või turismis);

-Keelteoskus: Eesti keele oskus kõnes ja kirjas kõrgtasemel ning Inglise keele oskus kõnes ja kirjas;

-Töökogemus: Kasuks tuleb turundus-, turismi-või juhtimisalane kogemus.

-B-kategooria juhiload ja auto kasutamise võimalus kompensatsiooni alusel.

Vajalikud teadmised ja oskused:

-Tööks vajalike õigusaktide tundmine;

-Tunneb asjaajamise põhimõtteid ning valdkonna õigusakte; ametikohal vajalike arvutiprogrammide ja andmekogude käsitlemise oskus;

-Projektikirjutamise ja juhtimise oskust;

-Turunduskanalite ja turismivõrgustiku tundmist;

Isikuomadused:

- Hea analüüsi- ja planeerimisoskus, suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus;

- koostöö- ja meeskonnatööoskus, hea pingetaluvus, kohusetunne, algatus-, otsustus- ja vastutusvõime.

Töö kirjeldus:

Turismikorraldaja töö aluseks Jõelähtme valla arengukava alusel turismi planeerimine, arendamine ja korraldamine, sh kohalik omavalitsus, vabaühendused, turismiinfokeskused ja turismiteenuseid pakkuvad ettevõtted.

Turismikorraldaja tööülesannete hulka kuulub koostöö kohalike turismi pakkuvate ettevõtete ja giididega sh. sihtkoha ja turismiettevõtte tegevuse jätkusuutlik planeerimine, arendamine ja majandamine, turismitoodete ja -teenuste loomine ja arendamine, kvaliteedi arendamine, turundus ja müük ning klientide teenindamine ja turismiinfo vahendamine.

Turismikorraldaja algatab ja teeb turismialast piirkondlikku ja valdkondade vahelist koostööd. Turismikorraldaja ülesandeks on erinevate toetuste taotlemine ja projektide elluviimine.

Töö eeldab töötamist ka puhkepäeviti ja riiklikel pühadel ning intensiivset suhtlemist erinevatest rahvustest, eristavate ja erivajadustega inimestega. Turismikorraldaja töö eeldab pingetaluvust, analüüsivõimet, oskust suhelda, pidada läbirääkimisi ja töötada meeskonnas. Töös sisalduvad tegevused nõuavad loovust, laia silmaringi, paindlikku tegutsemist, korrektsust, täpsust.

Tööosad

• Turismitoote ja/või -teenuse arendamine:

1) turismitoote ja/või -teenuse arendamine (pakettide väljatöötamine, korraldamine);

2) Rebala muuseumi, Jõelähtme virtuaalmuuseumi jt. vallale kuuluvate turismiobjektide

arendamine

3) Vallale kuuluvate turismiobjektide ja huviväärsuste turundus ning müük sh. Rebala

muinsuskaitseala, Rebala muuseum, Kostivere mõis, Jägala juga, Saha kabel,

Jägala-Linnamäe jt.

• Turismitoote ja/või -teenuse turunduse ja müügi korraldamine:

1) turismitoote ja -teenuse turunduse planeerimine;

2) turismitoote ja -teenuse turundamine ja müümine;

Palume esitada elulookirjeldus ja motivatsioonikiri hiljemalt 1. septembriks 2021. a aadressile info@joelahtmekultuur.ee. Lisainfo telefonil 5691 5616 ja www.joelahtme.ee