« Tagasi

Teeme Ära talgud Jõelähtme vallas

 

Teeme Ära talgupäeva sel aastal traditsioonilisel moel pidada ei saa. Kutsume aga üles kõiki koduvalla inimesi korraldama sel kevadel oma isiklik talgupäev oma pere ringis, et ohutust tagades ja kevadtöid tehes pakkuda üksteisele hoolimist, õlatunnet ning koostegemise rõõmu.

Ehkki üle-eestiline Teeme Ära talgupäev toimub traditsiooniliselt 1. mail, kutsume kõiki vallaelanikke üles tegema talgupäeva just talle sobival ajal kasvõi terve maikuu jooksul.

Kes soovivad talgute korras pereringis või 2+2 reeglit järgides koristada koduvalla avalikke alasid (nt sõidu- ja kõnniteede ääred, külade-alevike avalikud ruumid ja haljasalad jm), palume sellest vallavalitsusele teada anda, et saaksime kaardistada talgukohad, jagada prügikotte ja kindaid ning leppida kokku prügi äraviimine. Kontakt: haldur Marko Raudlam, 5330 0385, marko.raudlam@joelahtme.ee; haldur Tiit Tammesson, 509 0906, tiit.tammesson@joelahtme.ee

Vallavalitsus korraldab vaid avalikelt aladelt koristatud prügi äraveo. Vaata SIIT, kuhu viia enda koduhoovi ja kõrvalhoonete koristamisest tekkinud prügi ja jäätmed.

 

Kui talgutegu plaani võetud või juba tehtud, siis palun anna sellest Teeme Ära lehel teada! Registreeru: www.teemeara.ee. Sellelt lehelt leiad ka muud teemakohast ja vajalikku infot, näiteks millistes paikades talgud toimuvad, millised on teised talguteemad ja nõuandeid ohutuks talgupäevaks.