Videomeedia loomise koolitus noortele

Hei Jõelähtme noor! Tule videomeedia loomise koolitusele! ??

Kutsume Jõelähtme noori osalema SisuAkadeemia programmi teises koolitustsüklis, mis on mõeldud Viimsi, Jõelähtme, Anija, Raasiku, Kose, Rae valla ja Maardu linna noortele vanuses 12 kuni 26 eluaastat.

Programmi eesmärk on pakkuda eelkõige tehnilisi teadmisi ja oskusi videomeedia loomiseks ning nende oskuste tulemusena avada oma Youtube kanal, mille kaudu edastada oma piirkonna noortele neile olulist infot ja vajalikke teadmisi.

Koolitus on noortele TASUTA.

SisuAkadeemia teine koolitustsükkel algab 1. oktoobril. Noortele toimub esimene koolitus/töötuba Tallinna Teaduspark Tehnopolis algusega kell 16.00 (buss väljub Kostivere noortekeskusest kell 15.10 ja Loo noortekeskusest kell 15.20) Seal saavad nad ülevaate, mida SisuAkadeemia koolitusel omandatud teadmiste ja oskustega Eestis ja ka mujal maailmas on võimalik ära teha.

Järgnevad koolitused hakkavad toimuma Loo noortekeskuses ESMASPÄEVITI kell 15.00 (alates 7.10-2.12)

?? Pane ennast kirja siin:

SisuAkadeemia tegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondi kaasrahastatud programmi "Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine" raames.

Tutvustav video