« Tagasi

Harjumaa ühistranspordi hinnad

28. juunil 2018 kinnitas Maanteeameti peadirektor hinnad Harju-, Rapla-, Lääne-Viru ja Lääne maakonnas. Hinnad jõustuvad 1. juulist 2018.
 

Kõik kinnitatud sõiduplaanid on leitavad ühtsest riiklikust andmebaasist: www.peatus.ee

MTÜ Harjumaa Ühistranspordikeskus avas uue infokanali. Nüüd leiab neid kasutajanimega Harjumaa ühistransport ning otsetee on SIIN 

Maanteeameti peadirektor kinnitas MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskuse poolt korraldatavate avaliku teenindamise lepingu alusel teenindatavate bussiliikluse maakonna- ja kaugliinide piletihinna null eurot, välja arvatud sõitjad alates 20-ndast eluaastast kuni 62. eluaastani, nimetatud eluaastad kaasa arvatud. Lihtsamalt lahti seletades tähendab see seda, et tasuta saavad sõita kuni 20-aastased (kaasaarvatud) ning 62 ja vanemad harjumaalased. Ülejäänud tööealistele isikutele on sõit tasuline vastavalt allolevale hinnakirjale.

30-päeva pileti hinna kinnitamisel on lähtutud sellest, et muuta maapiirkondade tööealiste elanike sõit senisest oluliselt soodsamaks. Käesoleva käskkirja kohaselt on 30-päeva pileti hinnaks 13.50 – 55.50 eurot ja on võimalik sõita kõigil Harju maakonna avalikel bussiliinidel. Arvestatud on edaspidise kavaga laiendada 30-päeva pileti kasutamist ka MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskuse poolt teistes maakondades korraldataval liiniveol.

Pileti hinna kinnitamine pileti ajalise kestusega (1,0; 1,5; 2,0 või 2,5 tundi) annab võimaluse sama piletiga ümber istuda Harju maakonna avalikel bussiliinidel

Vaata tsoone ja hindu: