2.12.20
Küla Külavanem E-mail Telefon Ametisse valitud Volitus kehtib kuni

Haljava küla

Maigi Päären

maigi.paaren@gmail.com 

Ei avalikustata

02.03.2019

01.03.2023

Ihasalu küla

Kert Veiper

kert@veiper.com

510 0407

29.08.2020

28.08.2024

Iru küla

Art Kuum

art.kuum@joelahtme.ee

501 7127

19.02.2017

18.02.2020

Jõesuu küla

Mart Sepp

mart.sepp1@gmail.com

501 2675 28.11.2016 27.11.2019

Jägala küla

         

Jõelähtme küla

Taimi Saarma

taimisaarma@gmail.com

514 4258 03.12.2017 02.12.2020

Kaberneeme küla

Geron Meier

geron.meier@gmail.com

5342 4141

20.09.2020

19.09.2024

Kallavere küla

         

Aruaru küla

Tiina Kreitsvald tiina.kreitsvald@mail.ee 5886 5645 28.11.2020 27.11.2024

Kostiranna küla

         

Kostivere alevik

Anneli Raudlam

anneli.birk@gmail.com

58141313

09.12.2019

08.12.2023

Koila küla

Kaidy Kütt

kaidy.kytt@gmail.com

524 9208

 28.08.2015

27.08.2018

Liivamäe küla

Merilin Uder

 

merilin.uder@hotmail.com 

5340 9490

 09.01.2019

08.01.2023

Loo alevik

Hilda Männik

hilda@joelahtmekultuur.ee

5782 7856

01.11.2018

31.10.2022

Manniva küla

Kairi Peterson

kairipeterson@hot.ee

5342 2632

09.08.2020 08.08.2024

Maardu küla

Viljar Varik

maardukulaselts@gmail.com

5344 6490

08.11.2020

07.11.2024

Neeme küla

Sirje Põllu    

sirje.pollu@gmail.com

5656 3333

  30.06.2020

29.06.2024

Parasmäe küla

Tarmo Rähn

tarmo.rahn@gmail.com 

509 1884

05.12.2018

04.12.2022

Rebala küla

Dagne Kuusik

dagnelaur@gmail.com

5294 943


27.05.2018

26.05.2022

Ruu küla

Külle Loik

kylle.loik@gmail.com

5646 4138

20.01.2017

19.01.2020

Saha küla

Jaanus Hiis

jaanus.hiis@levira.ee

513 2368

09.04.2018 08.04.2022

Saviranna küla 

Merike Metstak

merike.metstak@gmail.com

527 8870

28.10.2018

27.10.2022

Uusküla küla 

Tõnis Tuuder

tonis@estanc.ee

516 1357

10.02.2019

09.02.2023

Vandjala küla

Tiia Välk 

tnorbek@gmail.com

5669 8710

 21.09.2019

20.09.2023

Võerdla küla 

Piret Pintman-Hellaste

piretph@gmail.com

5645 6028

 08.09.2018 07.09.2022

Ülgase küla

Liisi Nool liisi@igatahes.eu

5666 4083

05.08.2020

04.08.2024

 

Alates 15.03.2018 valitakse külavanem neljaks aastaks. 

Jõelähtme valla aleviku- ja külavanema statuut

Vabaühendusi ja ettevõtjaid nõustab HEAK  (tasuta)

Vaata rahvastiku statistikat külade kaupa siit

 

 

Toimetaja: SIGNE VALDMANN