10.01.17

Jõelähtme Vallavolikogu 8. Koosseis

Nimi

telefon

e-post

Kuum Art - esimees

5 017 127

art.kuum@joelahtme.ee

Kannike Arno - aseesimees - asendusliige

5 064 601

arno.kannike@joelahtme.ee

Bauer Ljudmilla

56 463 321

ljudmilla.bauer@joelahtme.ee

Haab Väino

51 10 968

vaino.haab@joelahtme.ee

Haavel Veljo

50 66 807

veljo.haavel@joelahtme.ee

Kaska Ljudmilla

53 999 184

ljudmilla.kaska@joelahtme.ee

Kümmel Toomas

5 018 521

toomas.kymmel@joelahtme.ee

Laanejõe Toomas - asendusliige

5 090 518

toomas.laanejoe@joelahtme.ee

Lass Ardo - asendusliige

5 078 837

ardo.lass@joelahtme.ee

Lindau Terje - asendusliige

56 676 698

terje.lindau@joelahtme.ee

Põllu Sirje

56 563 333

sirje.pollu@joelahtme.ee

Pärnamägi Mati

5 045 185

mati.parnamagi@joelahtme.ee

Raudlam Marko - asendusliige

53 300 385

marko.raudlam@joelahtme.ee

Sepp Andrus

5 168 787

andrus.sepp@joelahtme.ee

Ukanis Riimas

5 011 907

riimas.ukanis@joelahtme.ee

Veelmaa Allar Reinhold

58 318 791

allar.veelmaa@joelahtme.ee

Välk Tiia

56 698 710

tiia.valk@joelahtme.ee

Metstak Merike

 

Volitused peatatud alates 7.11.2013

Põldma Priit

 

Volitused peatatud alates 7.11.2013

Umboja Andrus

 

Volitused peatatud alates 7.11.2013

Paavel Jüri

 

Volitused peatatud alates 11.08.2016

Pajo Maido   Volitused peatatud alates 07.01.2017

 

Volikogu osavõtu statistika

 

Jõelähtme Vallavolikogu 8. koosseisu 2017. aasta korraliste istungite ajakava

12. jaanuar 2017

16. veebruar 2017

16. märts 2017;

13. aprill 2017

11. mai 2017;

15. juuni 2017;

17. august 2017;

14. september 2017;

12. oktoober 2017.

 

Istungite algu kell 15:15.

Toimetaja: MIHKEL TOOMSE