« Tagasi

Raimond Veiper on teel võidule - kõik hääletama!

Raimond Veiper on teel võidule. Kõik hääletama!

Raimond Veiper võitis ETV saate Laulukarussell rahvahääletuse ja pääses edasi finaalkontserdile, mis toimub pühapäeval, 19.märtsil.

 Laulukarusselli saates osalenud 96 lapse hulgast valisid televaatajad välja ühe esineja, kes pääseb otse finaali ja selleks osutus Jõelähtme valla Ihasalu küla noor laulja Raimond (8 a.).  Publiku lemmik esitas laulu Hommik (Anne Ermast), mis jutustab kodustest metsadest, soodest ja laantest ning armastusest oma kodukandi vastu. Raimondit saatsid flöötidel Muusikakeskkooli õpilased.  Lauljat ja muusikuid juhendas Sirje Põllu. Raimondi ja Sirje Põllu koostöö, mis algas aasta tagasi, on olnud äärmiselt edukas: esikoht Jõelähtme valla lauluvõistlusel, esikoht Harjumaa lauluvõistlusel ja pääs Laulukarusselli saatesse, esikoht Eesti Meestelaulu Seltsi  üle-eestilise poiste-solistide Tallinn-Harjumaa võistulaulmisel, Laulukarusselli saate rahvahääletuse võit ja pääs otse finaalkontsertile.

Laulukarusselli finaalis  valib zürii välja kõigi kolme vanuserühma võitja ja  televaatajad valivad välja üldvõitja kõigi finaalis esinenud lauljate hulgast.

Toetame Raimondit ja hääletame tema poolt!