13.02.14

Ragn-Sells pakub eramajaomanikele võimalust tasuta ja mugavalt ära anda pakendijäätmeid. Selleks peab pakendijäätmed koguma olmejäätmetest eraldi Ragn-Sellsi rohelisse kilekotti. RagnSells viib kord kuus täis koti ära ning jätab uue tühja koti asemele. 

Rohelisse kilekotti sobivad samad pakendijäätmed, mis kogumiskonteineritesse (klaastaara, plastmassist, alumiiniumist või muust metallist pudelid ja purgid, joogikartong).

Kõik pakendid peavad olema tühjad, puhtad ja vajaduse korral loputatud. Kilekoti juurde võib jätta ka pakkidesse seotud vanapaberit (jälgida, et vihmaga märjaks ei saaks).

Rohelise kilekotiga kogutud pakendidsuunatakse taaskasutusse ja nendest valmistatakse uusi tooteid.

Hetkel on Jõelähtme vallas võimalik rohelise kilekoti teenusega liituda Uusküla küla elanikel.

Liitumiseks võtta ühendust RagnSellsiga ning sõlmida rohelise kilekoti leping.

 

Täpsem info 15 155 või www.ragnsells.ee

 

PS. Informeerige Ragn-Sellsi alati juhul, kui rohelise kilekoti äraviimise päevaks ei ole kott täitunud või ei ole mõnel muul põhjusel võimalik seda välja panna, saates teate info@ragnsells.ee. Kui tühjenduspäevale eelneval tööpäeval ei ole tulnud teadet loobumise kohta ja kilekotti välja ei ole jätnud ning Ragn-Sellsi kogumisauto on ikkagi kohale sõitnud, siis tuleb lepingusõlmijal tasuda auto tühisõidu eest 59 EEK. Lisakoti saatmine postiga maksab 15 EEK.

Toimetaja: KALEV ALGO