6.07.17

JÕELÄHTME VALLA KULTUURIKESKUS

Aadress: Jõelähtme küla, Postijaama tee 7, 74202, Harjumaa

Reg nr 75026069

Direktor: Elle Himma
Telefon: +372 605 4881
Mobiil: +372 53 94 88 26
E-post: elle.himma@joelahtmekultuur.ee

Helitehnik: Gustav Kuulberg
Mobiil: +372 53 08 7918
E-post: gustav.kuulberg@joelahtmekultuur.ee

 

KOSTIVERE KULTUURIMÕIS

Jõelähtme Valla Kultuurikeskuse allasutus
Aadress: Mõisa tee 2, Kostivere, Jõelähtme vald, 74204 Harjumaa
Telefon: +372 608 1539
E-post: kultuurimois@joelahtmekultuur.ee

Kultuurijuht: Irina Pärila
Mobiil: +372 53 28 48 41
E-post: irina.parila@joelahtmekultuur.ee

Kultuurikorraldaja: Mehis Viskar

Mobiil: +372 5853 8533
E-post: mehis.viskar@joelahtmekultuur.ee

Perenaine: Kersti Vaht

mobiil: +372 51 91 8355;

E-post: kersti.vaht@joelahtmekultuur.ee

 

KOSTIVERE PÄEVAKESKUS

Mõisa tee 2a, Kostivere alevik

Eakate tegevusjuhendaja: Anne Kanne
Mobiil: +372 52 77 517
E-post: anne.kanne@joelahtmekultuur.ee

 

LOO KULTUURIKESKUS

Jõelähtme Valla Kultuurikeskuse allasutus
Aadress: Kuusiku tee 1a, Loo alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, 74201
Telefon: +372 60 80 557
E-post: lookultuurikeskus@joelahtmekultuur.ee

Kunstiline juht: Kadri Lepik (tööleping peatatud)

Kultuurijuht: Pille Kippel
Telefon: +372 60 80 573
Mobiil: +372 56 47 1403
E-post: pille.kippel@joelahtmekultuur.ee

Kultuuritöö korraldaja: Kai Müürsepp
Telefon: +372 60 80 576Mobiil +372 58 54 5272
E-post: kai.muursepp@joelahtmekultuur.ee

Majandusjuhataja: Väino Haab
Mobiil: +372 51 10 968
E-post: vaino.haab@joelahtmekultuur.ee

Majaperenaine: Hilda Männik
Telefon: +372 60 80 557Mobiil:+372 57 82 7856
E-post: hilda.mannik@joelahtmekultuur.ee

Spordispetsialist: Vello Varik

 

JÕELÄHTME RAHVAMAJA

Jõelähtme Valla Kultuurikeskuse allasutus
Aadress: Jõelähtme küla, Jõelähtme vald, Harjumaa 74202
E-post: joelahtmerahvamaja@joelahtmekultuur.ee

Kultuurijuht: Merike Kahu
Telefon: +372 60 33 053
Mobiil: +372 52 10 975
E-post: merike.kahu@joelahtmekultuur.ee

Heli- ja valgustehnik: Urmas Kingsepp
E-post: urmas.kingsepp@joelahtmekultuur.ee

 Perenaine: Kaie Pall
Mobiil: +372 53 226 375
E-post: kaie.pall@joelahtmekultuur.ee

 

NEEME RAHVAMAJA

Jõelähtme Valla Kultuurikeskuse allasutus
Aadress: Neeme küla, Jõelähtme vald, Harjumaa 74226
Telefon: +372 60 83 740
E-post: neemerahvamaja@joelahtmekultuur.ee

Kultuurijuht: Sirje Põllu

Mobiil: 51 91 9721, 56 56 3333

E-post: sirje.pollu@joelahtmekultuur.ee

Perenaine:  Maria-Marika Kurvet
Mobiil: +372 53 49 6294
E-post: marika.kurvet@joelahtmekultuur.ee

 

Arveldusarved (Jõelähtme Vallavalitsus)

SEB Pank IBAN: EE181010002018903006
Swedbank IBAN: EE432200221012002639
Nordea Pank IBAN: EE39170001700327040

 

Toimetaja: MIHKEL TOOMSE