Jõelähtme Vallavalitsus asub Postijaama tee 7, Jõelähtme küla, 74202,

Telefon: 60 54 887

Mobiil: 53 012 223

E-post: kantselei@joelahtme.ee

 

Kodanike vastuvõtuajad Jõelähtme vallavalitsuses alates 01.01.2011

  • Vallavanem: neljapäev 13:00 – 16:00; eelregistreerimine tel. 605 4887
  • Kantselei: esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev 08:00-17:00; reede 08:00-14:00

Teised vallavalitsuse ametnikud: teisipäev 08:00-13:00, kolmapäev 13:00-17:00.

  • Kassa on avatud: esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev 08:00-17:00; reede 08:00-14:00

1.2. Riigipühadele (01. jaanuar, 24. veebruar, Suur reede, 01. mai, 23-24. juuni, 20. august, 24-26. detsember) eelneval tööpäeval lõpeb tööpäev kell 14:00. Kui 31. detsember langeb tööpäevale, siis on nimetatud päev töötajatele puhkepäev

 

Vaata asukohta kaardil siit

 


Jõelähtme Vallavalitsuse IBAN kontonumbrid:

 

SEB PankIBAN: EE181010002018903006

SwedbankIBAN: EE432200221012002639

Nordea PankIBAN: EE391700017003270406

 

Jõelähtme vallavalitsuse registrikood:75025973

Vallavalitsus

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Vallavanem

Andrus Umboja

6054 887
5150 007

andrus.umboja@joelahtme.ee

Palgaline vallavalitsuse liige

Priit Põldma

6054 882

priit.poldma@joelahtme.ee

Palgaline vallavalitsuse liige Art Kuum 6054 868 art.kuum@joelahtme.ee
Vallavalitsuse liige Riimas Ukanis 50 11 907 riimas.ukanis@joelahtme.ee
Vallavalitsuse liige Mart Sepp 50 12 675 mart.sepp@joelahtme.ee
Vallavalitsuse liige Jüri Paavel 56 465 761 juri.paavel@joelahtme.ee

 

Finantsosakond

Keskkonna- ja kommunaalosakond

Ametikoht / ametijuhend Nimi / haridus Telefon E-post
Osakonna juhataja Teet Sibrits 6 054 889 teet.sibrits@joelahtme.ee
Ehitusinsener Martti Taidre 6 054 886 martti.taidre@joelahtme.ee
Keskkonnanõunik Kristjan Põldaas 6 054 857 kristjan.poldaas@joelahtme.ee
Kommunaalmajanduse insener Ametikoht täitmata    
Haldur Tiit Tammesson 50 90 906 tiit.tammesson@joelahtme.ee
Haldur      
Kalmistuvaht
Jaanus Hiis
(Saha kalmistuvaht)
51 32 368
Kalmistuvaht
(Jõelähtme ja Rammu
kalmistuvaht)
50 21 042 jaak.saarma@joelahtme.ee