Reedel, 29. septembril kell 14 avatakse lauatennise välihooaeg

Homme avatakse lauatennise välihooaeg

Noorte algatusel saabusid valda kauaoodatud ilmastikukindlad lauatennise lauad, mis paigaldati Loole, Kostiverre ja Neeme.

Jõelähtme valla noortevolikogu kutsub kõiki huvilisi lauatennise välihooaja avamisele.

Juba sellel reedel, 29. septembril kell 14:00 toimub Loo aleviku lauatenniselaua ja välihooaja avamine noortekeskuse ees oleval puhkealal Saha tee 11b. Kostivere ja Neeme laudade avamine toimub esmaspäeval 2. oktoobril. Kellaaeg avaldatakse noortevolikogu ja Jõelähtme valla Facebooki lehel.

„Rahastus laudade soetamiseks tuli Nopi Üles projektist ja Jõelähtme vallavalitsuselt. Kokku oli summa 4254 eurot. Laudade saabumist meie valla suurematesse asumitesse saab julgelt nimetada noortevolikogu esimeseks suuremaks töövõiduks", ütles valla noortevolikogu esimees Roland Rikolas.

Samas peetakse maha avamatš noortevolikogu ja kohalike noorte vahel.
Tule ise ja võta oma sõber ka kaasa!

Lisainfo:

Roland Rikolas