Kostivere alevik, Liukivi 3-26 asuva korteriomandi enampakkumine

23.05.2019 korraldusega nr 393 kuulutas Jõelähtme Vallavalitsus välja suulise enampakkumise Jõelähtme vald, Kostivere alevik, Liukivi 3-26 asuva korteriomandi võõrandamiseks alljärgnevatel tingimustel:

1. Võõrandada avaliku suulise enampakkumise korras korteriomand asukohaga Jõelähtme vald, Kostivere alevik, Liukivi 3-26 (registriosa nr 8132702, eluruum nr 26, üldpind 46,60 m², mõtteline osa kinnisasjast 466/30410, 100% elamumaa). Korteriomandi avaliku suulise enampakkumise korras võõrandamise ostu-müügi alghinnaks kinnitada 47000,00 (nelikümmend seitse tuhat) eurot ning tagatisrahaks 2350,00 (kaks tuhat kolmsada viiskümmend) eurot, mis on 5% (viis protsenti) korteriomandi alghinnast.
  2. Suuline enampakkumine toimub 18. juunil 2019, aadressil Postijaama tee 7, Jõelähtme küla, Jõelähtme vald, volikogu saalis (ruum 202), algusega kell 10:00.
  3. Enampakkumisest ei või osa võtta isiklikult või esindaja kaudu enampakkumise läbiviimisega seotud isikud, nende abikaasad ning otseliinis sugulased, maksuvõlglased ja isikud kellel on valla ees täitmata võlaõiguslikest lepingutest tulenevad rahalised kohustused.
  4. Isik või isikud, kes on teinud suurima pakkumise, on oma pakkumisega seotud kuni korteriomandi ostu-müügi ja asjaõiguslepingu sõlmimiseni.
  5. Korteriomandi ostu-müügi ja omandiõiguse üleandmise asjaõigusleping sõlmitakse ühe (1) kuu jooksul alates enampakkumise tulemuste kinnitamisest.
  6. Hiljemalt korteriomandi ostu-müügi lepingu sõlmimise hetkeks peab korteriomandi ostu-müügi hind olema laekunud Jõelähtme Vallavalitsuse arvelduskontole või vallavalitsuse poolt määratud notari deposiiti.
  7. Punktis 1 nimetatud korteriomandi eest tasutav tagatisraha tuleb tasuda Jõelähtme Vallavalitsuse arvelduskontole nr EE181010002018903006 (SEB Pank) või arvelduskontole nr EE432200221012002639 (Swedbank) või arvelduskontole nr EE391700017003270406 (Luminor Bank AS) hiljemalt 14.06.2019 märkides selgituseks korteriomandi aadressi. Enampakkumisel osalejale, kes ei osutunud enampakkumise võitjaks, tagastatakse tasutud tagatisraha enampakkumise tulemuste kinnitamisest kolme (3) tööpäeva jooksul. Enampakkumise võitnud osalejale tagatisraha ei tagastata ning see arvestatakse ettemaksuna tasumisele kuuluva korteriomandi ostu-müügi hinna sisse.
  8. Juhul, kui enampakkumise võitja ei sõlmi enampakkumise tulemuste kinnitamisest ühe (1) kuu jooksul korteriomandi ostu-müügi lepingut või ei ole tasunud punkti 6 kohaselt korteriomandi ostu-müügi hinda, tunnistatakse enampakkumine nurjunuks ning enampakkumise võitjale tagatisraha ei tagastata.
  9. Korteriomandi ostu-müügi lepingu sõlmimise kulud, sh. notari tasud ja riigilõivu, tasub täies ulatuses korteriomandi ostja.
  10. Korteriomand antakse korteriomandi ostjale üle korteriomandi ostu-müügi lepingu sõlmimisega.
  11. Korteriomandi avalikul suulisel enampakkumistel osalemiseks on enampakkumisel osalejad kohustatud esitama Jõelähtme Vallavalitsusele alljärgnevad andmed ja dokumendid:
    1. isikut tõendav dokument;
    2. juriidilisest isikust enampakkumisel osalejal põhikirjakohase pädeva organi otsus enampakkumisel osalemiseks;
    3. juriidilisest või füüsilisest isikust enampakkumisel osaleja esindaja puhul volikiri;
    4. koopia tagatisraha tasumist tõendavast dokumendist.
  12. Suulisest enampakkumisest osa võtta soovivad isikud registreeritakse enne enampakkumise algust. Enampakkumisel osalejad on kohustatud andma allkirja selle kohta, et nad on teadlikud enampakkumise tingimustest. Allkirja andmisest keeldumisel või punktis 11.1-11.4 nõutud dokumentide mitteesitamisel kaotab isik õiguse osaleda enampakkumisel.

Vaata pilte ja kuulutust City24.ee portaalist siit