Harjumaa laulu- ja tantsupidu 2018

Harjumaa laulu- ja tantsupidu toimub 2. juuni 2018. aastal Viimsi staadionil.

Rongkäik algab kell 16.00 Viimsi mõisa jalgpalliväljakult. Sissepääs peole tasuta!

Selle kontsertlavastusega tähistab Harju maakond Eesti 100. sünnipäeva.

Harjumaa on meie kodu. Siin on kodused teed ja puud, jõed, kivid ja allikad, majad ja metsad. Meri.
Kodus on radu ja kohti, mis on alati valla ja igapäevaselt tuttavad, kuid peidavad endas saladusi. Neis paikades on varjul lood, kus kohtuvad inimesed erinevatest aegadest. Need on naljakad ja ootamatud, kurvad ja kaunid, valusad ja võimsad lood inimestest ja ajast. Ka meie oleme juba osa nendest lugudest.

Kuid salajasi radasid, mida keegi ei aima, on peidus ka inimestes. Mõtteid ja soove, tundeid, lootusi ja andeid, mis ootavad vaid hetke, et avaneda. Ootavad hetke, et neid avastataks. Teine inimene me kõrval on alati suur ilus saladus. Aare, mille avastamiseks tuleb hoopis avada iseend.

2018. aasta Harjumaa laulu- ja tantsupidu on seiklus. Nooruslik, teadmishimuline ja avastusrikas seiklus meie kodukoha looduses, ajaloos ja inimeste lugudes.

Artikkel "Noored rändavad maakonna peol läbi aja ning lugude" Harju Elu . Autor Allar Viivik

Vaata täpsemalt siit