18.09.18

Haljava küla

Alari Eskor

alari@kb.ee

50 20 886

Valitud 29.08.2015

Ihasalu küla

Asko Pukk

asko@entero.ee

52 72 142

Valitud 26.08. 2017

Iru küla

Art Kuum

art.kuum@joelahtme.ee

501 7127

Valitud 19.02.2017

Jõesuu küla

Mart Sepp

mart.sepp1@gmail.com

501 2675 Valitud 28.11.2016

Jägala küla

Kaido Leola kaido.leola@mail.ee 50 29 026 Valitud 26.08.2018

Jõelähtme küla

Taimi Saarma

taimisaarma@gmail.com

514 4258 Valitud 03.12.2017

Kaberneeme küla

Marina Sonn

marina.sonn@gmail.com

514 6373

Valitud aprill 2017

Kallavere küla

       

Aruaru küla

Tiina Kreitsvald tiina.kreitsvald@mail.ee 5886 5645 Valitud juuli 2017

Kostiranna küla

       

Kostivere alevik

Toomas Laanejõe

toomas.laanejoe@joelahtme.ee

509 0518

Valitud 30.03.2017

Koila küla

Kaidy Kütt

kaidy.kytt@gmail.com

524 9208

Valitud 28.08.2015

Liivamäe küla

Aleksander Gorohhov

liivamaekylavanem@gmail.com

56355408

Valitud 03.12.2017

Loo alevik

Hilda Männik

hilda@joelahtmekultuur.ee

5782 7856

Valitud 20.05.2015

Manniva küla

Ago Lauri

ago@kawekapital.ee

51 79 336

Valitud 26.11.2017

Maardu küla

Viljar Varik

maardukulaselts@gmail.com

5344 6490

Valitud 28.06.2015

Neeme küla

Sirje Põllu    

sirje.pollu@gmail.com

56 563 333

Valitud  juuli 2017

Parasmäe küla

 

 

 

 

Rebala küla

Dagne Kuusik

dagnelaur@gmail.com

5294 943

Valitud
27.05.2018

Ruu küla

Külle Loik

kylle.loik@gmail.com

5646 4138

Valitud 20.01.2017

Saha küla

Jaanus Hiis

jaanus.hiis@levira.ee

513 2368

Valitud 9.04.2018

Saviranna küla 

Merike Metstak

merike.metstak@gmail.com

52 78 870

Valitud 01.08.2015

Uusküla küla 

Tõnis Tuuder

tonis@estanc.ee

51 61 357

Valitud veebruar 2015

Vandjala küla

Tiia Välk 

tnorbek@gmail.com

56 698 710

Valitud 25.06.2016

Võerdla küla 

Piret Pintman-Hellaste

piretph@gmail.com

56 456 028

Valitud 08.09.2018

Ülgase küla 

Külli Ilings 

kylli.ilings@gmail.com

56 493 244

Valitud 14.09.2016

 

Jõelähtme valla aleviku- ja külavanema statuut

HEAK nõustab tasuta vabaühendusi ja ettevõtjaid: http://www.heak.ee/kontakt-tootajad

 

 

Toimetaja: PRIIT PÕLDMA